Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mi és hol kapcsolható ki?...

Ez mi és hol kapcsolható ki? Huawei, rajzolás a képernyőre.

Figyelt kérdés
Teljesen véletlenszerű érintéskor néha kék vonallal tudok rajzolni a képernyőre, direkt még sosem tudtam előhozni. Mi ez és hogyan lehet kikapcsolni? Baromi idegesítő.

2019. máj. 26. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Beállítások -> Speciális beállítások -> Nyelv és bevitel -> Huawei Swype -> Beállítások -> Kézírás engedélyezése
2019. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem ez az, ilyen menüpont nincs is, SwiftKey van a Swype helyett, de a Gboardot használom. Szerintem nincs köze a billentyűzethez, nem kell hozzá szövegbevitel, hogy ezt csinálja. A rendszer gesztusvezérlése lehet, de nem tudom hol keressem.

Mate 20 Lite.

2019. máj. 26. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Beállítások - Intelligens Asszisztens - Mozgásvezérlés - Intelligens Képernyőkép


Koppintással tudod előhozni egyébként, és a bekeretezett részt eltudod menteni képernyőképként. (ehhez össze kell kötni a vonal két végét, különben csak "firkálás" lesz)

2019. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 AkiSan válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám, addig eljutottam magamtól is hogy kikapcsoljam az intelligens képernyőképet, de attól a véletlenszerű rajzolás megmarad ami baromira idegesítő pl. játék közben. Ha kikapcsolod akkor annyi történik, hogy hiába kötöd össze a vonal két végét nem fog képet rögzíteni és nem jelenik meg plusz ablak, csak ennyi. De attól még ugyanúgy kinyírnak játék közben, a sima értelmetlen rajzolás miatt is.. :(
2019. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mozgásvezérlés beállításnál kapcsold ki mind a 3 koppintás gesztust (képernyőkép készítés, alkalmazás megnyitás, osztott képernyő). Ha mind a három ki van kapcsolva, akkor nem jelenik meg a vonal és nem kezd véletlenül rajzolásba. Mondjuk érdekes, hogy elég magabiztosan kell koppintani ahhoz, hogy annak is érzékelje, nekem néha még akkor sem működik, ha akarom. El nem tudom képzelni, hogy játék közben, hogyan sikerülhet. Se körömmel, sem ujjbeggyel nem hozható elő.
2019. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!