Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aliexpressről akkumlátor?

Aliexpressről akkumlátor?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek Aliexpress-ről rendelt telefon akkumlátorokról?

Gondoltam arra hogy onnan kéne a telefonomba rendeljek egy aksit, a telefonom másfél éves és már nincs az a nagyon jó állapotban van egy pár gond vele úgyhogy úgy gondolom az aksi már ennél rosszabbá nem tenné a telefonom vagy hát nem tudom, az aksi meg már nagyon nem bírja. Szerintetek érdemes onnan rendelni bele aksit? Iphone 6sről van szó.



2019. máj. 26. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. olyan lesz mint az eredeti másfél éves akkud. Csodát ne várj.
2019. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha fél évet kibír már örülj.

Vettemar dragat olcsot mindent . Kék dobozos márkásnak tunot na azok fél háromnegyed évet bírtak.a gyengébbek pár hetet max, de a gyarit soha..

2019. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Ebay-ről jókat lehet rendelni. Eredetit.
2019. máj. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:

Zsákbamacska.

Ha találsz olyat, ahol a vevői visszajelzés szerint is jók a kapacitások, nem csak azt írják az okosok, hogy hú de gyorsan megjött meg hú de szép, akkor érdemes megpróbálni.


Én már vettem onnan jót és rosszat is.

Még az LG G4-emhez sikerült olyan utángyártottat behúzni, ami jobb volt a szűz gyárinál is.


Csak olyat érdemes, ahol a vevői leírások alatt találsz olyanokat, ami valóban élettartamot és kapacitást tesztelt és jó.

És még akkor is kifoghatsz rosszat.

Én azt mondom, ha drágább az eredeti 1/3 áránál, nem érdemes rizikózni.

Ha rossz, visszafizetik a pénzed, de azért van benne bukta lehetőség.

2019. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem szállítás alatt van,igaz én gyári Xiaomi akksit vettem.

Apple más tészta.

2019. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!