Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az USA-ban vásárolok...

Ha az USA-ban vásárolok iPhone Xs-t kártyafüggetlenül azt tudom majd itthon használni?

Figyelt kérdés
Csak mert hallottam hogy a GSM hálozatok mások és kérdés hogy ez mennyiben befolyásolja az itthoni használatot.

2019. máj. 27. 04:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy milyen hàlózatot tud és milyen nyelvet.
2019. máj. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Valóban van különbség, azonban az USA-ban vásárolt iPhoneok támogatják a magyarországi és a legtöbb európai frekvenciát, tehát bárminemű probléma nélkül működni fog itthon.
2019. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És gondolom abban is van magyar nyelv igaz? Köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 27. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:

"Csak mert hallottam hogy a GSM hálozatok mások" - ajfonra nem vonatkozik!


USAban vasarolt fuggetlen ajfonomat minden problema nelkul hasznaltam mult honapban Magyarorszagon, amikor latogatoban voltam.

Termeszetesen van rajta magyar menu es a Vodafonos feltoltokartyaval kivaloan mukodott orszagszerte.


A garancianak viszont nezz utana! Egy otthoni alma boltban erdeklodj.

2019. máj. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!