Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iphonet éri meg megvenni?

Melyik iphonet éri meg megvenni?

Figyelt kérdés

Most akarok androidrol ios-re váltani.

Szerintetek melyik az amit egy egyszerű halandó embernek is megéri megvenni?



2019. máj. 28. 01:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Őszintén, egyiket sem. Mármint jó telefonok meg minden, de röhejesen túl vannak árazva.
2019. máj. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Ha most váltasz, akkor a legolcsóbbat, mert ha nem jön be, kevesebbet buksz rajta. Vehetsz iPhone 6s-t vagy iPhone SE-t már 100k alatt, mindkettő jó telefon és mindkettőn a legfrissebb oprendszer fut. Bár idén már egyik sem fog frissítést kapni, de még évekig használhatók lesznek.
2019. máj. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Használt telefonnal nem buksz, csak jót kell megvenni:)
2019. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
32%
Hat halál őszinte leszek az iPhone jó csak annyira túl van bonyolítva hogy az már röhej.
2019. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%

Egyetértek, röhejesen túl van árazva, meg bonyolítva is, nekem soha nem kéne! Kicsi az akksija, nem bővíthető a memóriája, és hardveresen se valami ütős az árához képest! Ok, hogy az iOS nem annyira hardverfüggő, de árához képest akkor is kicsi!

Rajtam kívül mindenkinek iPhone-ja van a családban, így volt szerencsém kipróbálni, hát nekem abszolút nem jött be, úgy bonyolítva van, ráadásul értelmetlenül, mert ezeknek a dolgoknak abszolút semmi köze az adatbiztonsághoz! Például a kamera felbontás beállítását képtelenség megtalálni, már ha lehet egyáltalán. Képek kinagyításához sem elég széthúzni az ujjakat, hanem előtte kétszer koppintani is kell, vagy mi.. :/ És persze képek törlésénél sem jelenik meg mindig egyből rányomásra a kuka ikon, hanem ott is van előtte valami plusz!

Szóval én a helyedben mindenképp maradnék az Androidnál, illetve maradok is!

Ahogy a reklámban is mondják: "Ezt a váltást még gondolja át!"

2019. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Ha engem kérdezel, akkor egyiket sem... Mondom ezt úgy, hogy iPhone SE-m van, aminél már vannak sokkal jobb telók. Pl. a Galaxy S8, S9, A50. Ezek nagyjából ott vannak árban mint az SE. A többi iPhone meg túl van árazva. Nem érik meg az árukat.
2019. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

bírom hogy az elöttem szólók nem értették meg hogy ő iphonet akar venni és nem androidot

én tavaly vettem használtan egy hetest egy megbiható gsm üzletből akiknek jól megy a városomba

instán is mindig kérdezz felelkjük van meg hasonló szóval megbizhatók

újonnan nem akartam venni mert ugyis mindenki pár év után telót cserél akkor minek a legujabb

használtan kifogsz egy hetest vagy 7+ jó áron akkor miért ne

azok még bőven jó telok

7 es széria alá én nem adnám

2019. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#6-os válaszoló vagyok, nem olvastam el a kiegészítést, csak a főkérdést. Ha mindenképpen iPhone-t szeretnél venni lehet érdemesebb lenne várnod mert a jelenlegieknek fog lejjebb menni az áruk. És minimum majd egy 7-est!
2019. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*ez kimaradt: ez majd szeptember-október környékén lesz amikor kijönnek az új telók
2019. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
23%
Az SE megkapja idén a frissítést. Legalább nézz utána ha már válaszolsz!
2019. máj. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!