Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még Samsung Galaxy S9+...

Megéri még Samsung Galaxy S9+ mobilt vásárolni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 29. 09:41
 1/5 Wadmalac ***** válasza:

Attól függ, mennyiért, de jó áron igen.

Közel sem nevezhető elavultnak.

2019. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
162.000 forintot megér? Még mennyi ideig lesz jó telefon?
2019. máj. 29. 11:04
 3/5 fairi1 ***** válasza:

új ár vagy használt ár. Újonnan van már 155k-ért is használtan még alacsonyabb már.

sokáig jó lesz erős telefon, egy ideje a fejlődés lelassult nagyon.

2019. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért ne? Egy telefonból nemcsak mindig a legújabb széria jó, attól hogy már itt a 10-es, attól még a 9-es se elavult, és a frissítést is ugyanúgy megkapja! Ráadásul az S9+ újonann 160 ezerért bőven, hiszen akár 200-210 ezret is simán megérne manapság is!

Annyi csak az egész, hogy ha a gyártók piacra dobnak egy újabb szériát, akkor ők és/vagy a boltok lejjebb viszik a régebbinek az árát, hogy az is fogyjon, de ez közel sem jelenti azt, hogy elavult lenne!

2019. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:
37%
Én, annak ellenére, hogy most samsungos vagyok (S10+), én spec az S9+ helyett inkább húznék be egy Xiaomi Mi 9-et vagy P30-at.
2019. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!