Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez tehet kár a telefonomban...

Ez tehet kár a telefonomban (egyszeri alkalom esetén)?

Figyelt kérdés
Rádugtam a töltőre, majd ránéztem kb. 2 óra múlva, mert a led szerint még 90%-on sem volt (ilyenkor zölden világít), furcsálltam, mert gyors töltéssel ilyenkor már rég feltölt, de láttam, hogy csak simán töltést ír ki. Kihúztam, bedugtam, ugyanúgy sima töltés. Az USB részét az adapterbe jobban benyomtam, ekkor egyből kiírta a gyors töltést, azóta úgy tölt, de kb. 85%-ig úgy töltött, hogy nem volt teljesen bedugva, de nem voltak megszakítások, folyamatosan töltötte így is, csak lassan. Nem lesz ettől semmi baja az akksinak?

2019. máj. 30. 02:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, a mai aksik hülyebiztosak.
2019. máj. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!