Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefon nem kapcsol...

Xiaomi telefon nem kapcsol be, csak villog?

Figyelt kérdés

Tegnap délelőtt kikapcsoltam egy rövid időre hogy pihentessem, és azóta nem kapcsol vissza. Nincs lemerülve, próbáltam mindenhogy nyomni a gombokat, de csak villog az értesítést jelző pötty, ha nyomom a bekapcsoló gombot.

Semmit nem tudok vele csinálni, de mára már azért kellene a telefon, mi legyen? Félek ha elviszem szervízbe, sokára kapom vissza, vagy lehúznak:/

Valakivel történt már hasonló?



2019. máj. 30. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd töltőre és amikor elkezd töltést felvenni, akkor kapcsold be.
2019. máj. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megoldódott:)
2019. máj. 30. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Mit csináltál vele ? Pihentetted ??

Miert ? Lihegett vagy mi ?


Máskor az asztalodat is szedd szét és fektesd le hogy pihenjen a lába, évek óta ott áll a fal mellett.



Én is mindjárt kivagom az udvaron a cseresznyefat mert 15 éve itt áll, már elfaradhatott.

2019. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez jó, elég szomorú lehet az életed, ha ilyenek apróságokon akadsz ki:D
2019. máj. 30. 21:36
 5/7 anonim válasza:
Elmondod kérlek hogy hogy csináltad?Mert nekem pont ez van most és nem tudom mit csináljak.
2020. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már nem emlékszem pontosan mennyi idő múlva (max 1-2 nap), de végül magától visszakapcsolt.:)
2020. febr. 20. 18:35
 7/7 anonim válasza:
Ha nem kapcsol be csak villog a led ha nyomod a bekapcsoló gombot, akkor tedd töltőre, másnap elfogadta a töltést amikor a számítógépen töltöttem, de érdekes, hogy teljesen levolt merülve, pedig egész éjjel rajta volt a töltőn.
2022. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!