Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet, hogy mégis csak...

Hogy lehet, hogy mégis csak az iPhone bírja jobban?

Figyelt kérdés

Haverom 2013 végén vett iPhone 5s-t, én 2014-ben Galaxy S5-öt.

Én vigyáztam rá meg minden, de 2017 végén le kellett már cserélnem mert nagyon gyorsan lemerült, laggolt, akadozott.


Ő viszont a mai napig az 5s-t használja, nem kímélte (úszott is már neki, csomószor leejtette...) és mégis simán használja. Mutatta hogy semmi fagyás, a rendszer nem lassult be, minden app rendesen működik neki.


Miért van az, hogy én aki vigyáztam rá lassan másfél éve le kellett cserélnem, ő meg aki nem kíméli még mindig tökéletes neki?



2019. máj. 30. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Murphy törvénye, kérdés, hogy mikor.


Általánosságban beszélve az iOS nagyobb stabilitást hordoz magával az androiddal szemben, főleg akkoriban, már-már nem feltétlen mondható el ugyanez.

2019. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A haverod minden évben kapott egy szoftverfrissítést, az S5 megrekedt 2015-ben az Android 6-tal.
2019. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alex Fly ***** válasza:
A Samsungod felett elment az idő...ma már elavultnak számít. Az iPhone esetében 6 év alatt nem változott annyi, mint máshol 2y3 év alatt...
2019. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Másfél éve vettem iPhone 7-et. Az akksija már kuka és elég gyakran befagy (pl. ha billentyűzetet használok).

Most lecseréltem, vettem egy Samsungot, majd kiderül, hogy ez meddig bírja.

2019. máj. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4: Ez érdekes, mert nekem is 7-esem van 2017 óta (előtte nkem is 5S volt) és fagyásnak, lassulásnak jele sincs, az akksi pedig elég sok napi telefonálás mellett 60% alá még nem ment soha nap végére sem.
2019. máj. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a samsungnak csak mostanra sikerült normálisan optimalizálni a telefonjait, ráadásul frissítésekkel is le vannak maradva.
2019. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!