Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásàroltam hasznàltan a...

Sonjanorina kérdése:

Vásàroltam hasznàltan a gyerekeknek egy Samsung Galaxy Note 10.1 lite kèszülèket. Feltehetően angliàban vásároltàk új koràban. Jelenleg angol ès kínai nyelv vàlasztahtó. Lehetsèges erre magyar nyelvet tenni? Ha igen, mit kell tennem?

Figyelt kérdés

2019. máj. 31. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Általában az Észak Amerikából behozott olcsóbb modelleken szokott csak angol, japán/kínai és francia lenni, csak ez a három.

A model számot meg tudod nézni? (Telefon névjegye, SM-valami)

Letölteni le lehet a magyart, de sajnos ez csak egy ilyen utólagos megoldás. Félig lesz magyar csak a készülék. Egyszer nekem egy ilyen kanadai s7-em volt, szintén Angliából véve. Félig volt a szöveg csak magyar.

2019. jún. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!