Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem találja az eszköz a...

Miért nem találja az eszköz a zenéimet csengőhang beállításakor?

Figyelt kérdés

Üdv. mindenkinek!


Adott egy Nokia 5.1 16GB Dual mobiltelefon.


[link]


Tegnap amikor beüzemeltem a beállításokban teljesen jól meg is találtam azt, hogy hogyan tudok csengőhangot beállítani a saját zenéim közül. Ma már meglepődtem, amikor hívtak, és nem az szólt. amit beállítottam. Rámentem megint a beállításokra, és amikor saját zenét akarok hozzáadni, nem talál semmit sem. Találkozott már valaki a problémával? Ha igen, mi a megoldás?


Amiket eddig próbáltam:


- Telefon újraindítás

- Kapcsolatokban hozzárendelni névjegyhez zenét

- Több formátumot (FLAC, MP3, WMA, stb.)

- SD kártyáról is és belső tárhelyről is tallózni


Egyik sem működött. Ettől függetlenül a zenéim meg vannak, le is tudom játszani őket. Nyilván nem ez a világ legnagyobb problémája, de gépműhelyben dolgozom, az alap csengőhangok nem szólnak elég hangosan, muszáj lenne beállítanom rendes zenét.


Előre is megköszönöm a hasznos válaszokat!



2019. jún. 1. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Én annyira nem ismerem és nem is szeretem a nokiat,de esetleg próbálj meg letölteni egy programot és azzal állítsd át, vagy vidd el egy közeli GSM boltba,ott tudnak neked segíteni. Az is lehet,hogy egy kijelölt mappát vizsgál ezért nem látja a te zenéd.
2019. jún. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!