Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Miért nem tudok családi megosztást beállítani az iphoneomon? Saját magam csináltam a fiokom, a családban senkinek sincs Apple készüléke, mégis amikor rakattintok olyan hozzáférést ker ami nekem nincs meg.

Apple pay-jel akarok fizetni, de azt kapom hogy a fiokom nem alkalmas erre (2003.08.20.-ÁN születtem), így azt gondoltam a fent leírt családi megosztás lehet a gond. Gondolom nem én vagyok a szülő, és neki engedélyezni kell a fizetést. (Van kártya csatolva a fiokom hoz). Hogy tudhatnam meg ki a szülő?

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone, megosztás, Apple pay

jún. 1. 20:13  Privát üzenet  

A válasz
csempéző vizipisztoy nevű felhasználó válasza:

Még nem töltöttöd be a 18-at.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 2. 07:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Forumokon azt olvastam, hogy az apple pay használatához nek kell 18 sőt 16-sem.

# 2/2Időpont jún. 2. 18:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nincs semmiféle apple előfizetésem, mégis vonni akarnak. Mitől lehet ez? Folyamat kapom az sms-t, hogy sikertelen vásárlás fedezethiány miatt. ID alatt megnéztem, hogy semmi előfizetésem nincs. HALP
Kaptam egy ilyen e-mailt-t, mégis mi ez, nincs is Apple ID-m?
A kérdésem nagyon egyszerű de mégis azt kérem hogy csak olyan válaszoljon aki valóban átlátja a világát! Leegyszerüsítve a kérdés csupán annyi lenne hogy mi a főbb hibája az...
Miért kerülnek ilyen sokba az Apple számítógépei, és laptopja? Ha jól tudom, az iMac-eknek laptop alkatrészeik vannak, és rosszak teljesítménybe. Akkor mégis miért ilyen marha drágák?
Miért Mac vagy akármelyik apple termék? Mégis miért veszi pár ember?
Mit tudok csinálni, ha az iCloud azt írja, hogy megtelt, mégis egy csomó hely van rajta?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!