Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes manapság Windowsos...

Érdemes manapság Windowsos telefont venni, ha csak második telefonnak használnám?

Figyelt kérdés
Az elsődleges telefonom komoly készülék, van rajta minden alkalmazás, ami kell, a Windowsos telefonnal csak telefonálnék, vagy hotspotnak használnám.
2019. jún. 1. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem érdemes. Ha másodkészüléknek nem akarsz almásat akkor vegyél egy olcsó androidosat. A Windows teljesen halott, nincs értelme kínlódni vele, droidosat is lehet fillérekért venni ha másodtelefonként nincsenek nagy elvárásaid.
2019. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak telefonálásra kell, akkor én inkább "butatelefont" használnék, és azt nem kell 1-2 naponta töltögetni, csak 1-2 hetente.
2019. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Első válaszoló, és egy Blackberry-t esetleg? Tudom, hogy az is halott, de annyira viszolygok az Androidtól, ne bántódjon ezen meg senki, de nálam ez van.

2019. jún. 1. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Buta telefont vegyél ha csak telefonálni szeretnél .
2019. jún. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én vennék, annyira azért nem halott tudtommal, ha appokat még le lehet tölteni. Nekem van egy régi Lumiám WP 7.8-cal, és ha nem is megy minden szolgáltatás, amit lekapcsoltak kb. 5 éve, egész tárhető (az akkori viszonyok között persze). Amúgy én is Androidost vennék, nem ugyanolyan mindenen, hátha mégis tetszeni fog. Már 10e körül van elfogadható.
2019. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!