Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen vodafonosnak lenni?

Milyen vodafonosnak lenni?

Figyelt kérdés

Tetszik, az új Red live tarifa csomag, szívesen hasznàlnám. De, fèlek a gyenge térerőtől, a gyenge 4G lefedettsègtől.

Milyen a hálózata a Vodafonnak?

Ráadasul èn kis faluban èlek Csongrád megyèben.


Azok írjanak akik Vodafon-t használnak, városban, úton, faluba, hegyen, völgyben mindenütt. :D


2019. jún. 3. 16:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Vodafone-t*
2019. jún. 3. 16:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezett meg vodafontol.
2019. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom,pest megyébe laktunk,2017Decemberéig,Telenor jól működött.

Jászságba költöztünk,többször 0 vagy minimális térerő!

Rendeltem egy 0 forintos voda kártyát,gond nélkűli a 4G!

Kockázat nélkül ki tudod próbálni

2019. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

8 éve vodas vagyok.

Nem tudom mikor van 4g mikor nem de sokszor van ellenben stabil használható netem telefonom van. Tökéletesen működik arra hogy 1 házat 1 feleseget 2 gyereket el tudom tartani.

2019. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lassan 2 éve vagyok vodafone-s és rengeteg helyen nagyon jó a netem. Vonatozás közben is azt vettem észre,hogy sokkal később veszíti el a 4g jelet és több szufla marad benne. Max a telefonos apptól megyek a falnak,mert kb sose működik és kötelezően kell jelszót változtass folyton.
2019. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Èn forráskúton lakom, 50-100 kilómèteres körzetben minden felè 100/100-as a tèrerő.
2019. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!