Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iPhone 6s-t venni?

Megéri még iPhone 6s-t venni?

Figyelt kérdés

3 éves már biztos kijött és anno a i4-esemmel is pórul jártam, mert nem adtak ki rá töb ios frissítést, ezért félek, mivel már ez is régebbinek számít, hogy hamar megvonják a frissítéseket.

Egyébként már régebben is volt ilyenem, nagyon szerettem csak sajnos nem volt vízálló és belehallt rgy medenceugrásba, a farzsebemben.



2019. jún. 3. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Aha
2019. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem!

Nekem is iPhone-om van/volt mindig is, de az iPhone 6S az már tényleg nem a legjobb választás. Akkor már inkább egy 7-est.

Illetve a pletykák is arról szólnak, hogy az iOS 13 már az iPhone 6/6S-en nem lesz támogatva.


[link]

2019. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem
2019. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Még az iOS 13-at megkapja, tehát 2020 szeptemberéig biztosan kap frissítéseket, utána sajnos esélyes, hogy nem. Használható még bőven, de ha a pénz nem akadály, akkor jobban jársz egy újabbal (7, de inkább 8-tól felfelé)
2019. jún. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tökre véletlenül futottam bele ebbe a cikkbe:

[link]


Utolsó! Ha megkapja a 13mat, akkor miért csak 2020ig jó?1-2 évig kibírná egy újonnan vásárolt 6s, nem?

2019. jún. 4. 08:50
 6/7 anonim válasza:
Azért, mert 2020 szeptemberében már az iOS 14 jön, amit nagy valószínűséggel már nem fog megkapni ez a telefon. Ha jó áron tudsz beszerezni, akkor még megérheti, de csak ha max 1-2 évre tervezel vele, utána csere. Én is most vettem ilyet pár hónapja.
2019. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvettem, szerencsére nagyon jó áron, ha 2 évet kibír, már megérte.
2019. jún. 4. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!