Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom megtalálni a...

Hogy tudom megtalálni a telefonom?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nem tudom hogy ellopták e vagy elhagytam, egy biztos:

Az eszközkereső szerint be van kapcsolva és egy bizonyos helyen van, ahol nicns senki, illetve van, hogy 1 km-mel távolabbi helyet mutat.

Hogyan lehet ez?

Ért valaki ehhez?


2019. jún. 4. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ott vagy a helyszínen, ahova jelzi, meg tudod csörgetni az eszközkeresővel. Ha hallod, akkor meg fogod találni.
2019. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kieg: ha fennáll a gyanúja, hogy ellopták, inkább tegyél feljelentést a rendőrségen, ne te menj utána.
2019. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De nincs ott, nem is voltam arra illetve percenként ugrál, ennyi idő alatt lehetetlen megtenni azt a távot.

Az egyik helyszín egy lezárt tó.

Odamentem, de semmi.

2019. jún. 4. 11:39
 4/9 A kérdező kommentje:

Megvan.


Ez az eszközkezelő egy kalap szart nem ér.

2019. jún. 4. 11:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor a mobiltornyok koordinátáit látod, azok akár 5 km-re is ellőnek kevésbé lakott területen. Ahogy a telefon váltogat a tornyok közt, úgy ugrál.
2019. jún. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A telefonról írok, most is egy 2 km-re lévő tavat mutat.

Ez aztán nagy kereső....

2019. jún. 4. 12:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg vehetnél egy olyan telefont, amiben érzékenyebb a GPS vevő. Mert az enyém mindig jól mutatja a helyzetét.
2019. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Xperia X
2019. jún. 4. 14:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nincs megfelelő gps vétele a készüléknek (ha engedélyezett) és a többi lehetéség alapján saccol. A gsm alapú kb. csak arra jó, hogy melyik falu körzetében van. Ha elhagytad, akkor járd be az útvonalad és csörgetheted is, aztán vagy te hallod meg vagy az első "becsületes megtaláló."
2019. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!