Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények a Vodafone-ról?

Vélemények a Vodafone-ról?

Figyelt kérdés
Olyanokat hallottam,h néha nicns vodás szolgaltatójú számoknál térerő, de ez a csomagjuk most, amiben korlátlan a youtube és csomo minden mást 5 giga nettel,korlátlan hivas+sms 10 000ert eléggé jól hangzik

2019. jún. 6. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem eddig az ország egyetlen pontján nem volt csak térerő vodásként, Váralján, Nógrád megyében. én meg vagyok elégedve a vodával, go+ csomagom van (vagy mi a franc, nemrég talán átnevezték)
2019. jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 qkker1 ***** válasza:
Amióta megjelentek Magyarországon, azóta Vodás vagyok,sehol nem volt térerő problémám. Most váltottam a "mezei" REDről az újra, minden tökéletesen működik.
2019. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a nincs térerő dolog, kb 20 éve volt igaz.

A Vodafone 1999-ben jött Mo.-ra.

A legelején tényleg volt egy olyan időszak, hogy nem mindenhol volt jó a térerő, főleg városon kívül. De, ez a nagyon rég, ma már ez teljesen megszűnt.


Sőt egy érdekesség. A Telekom mindig is azt hangoztatta, hogy az ő hálózata a legjobb. (büntették is őket ezért, mert megtévesztőek voltak)

A Telekom 4G hálózata, ugye max. 150mbit/s, a Vodafone 4G max. 75mbit/s.

Ha méregeted a sebességeket, én Szeged belváros es kintebbi részeken tapasztaltam, hogy a Telekom, 5-10mbit/s vagy 1,5mbit/s letöltesi sebességet ad, konktétan a youtube csak karikázik a Telekom 4G-n.

A Vodafone stabil 20-40mbit/s mindenhol.


Tehát, hiába harsogja a Telekom, hogy az övék a legjobb lefedettség, még ha netán így is van, papíron van lefedettséged, gyakorlatban is, csak épp használni nem tudod a sebessége miatt.

2020. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!