Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen alkalmazást ajánlotok...

Milyen alkalmazást ajánlotok zenehallgatás ra Phone on?

Figyelt kérdés

Nincs gépem hogy iTunes al csináljam

Olyan kellene ami jól működik és nem egyik percben jó másik percben pedig nem játsza le a le nem töltött zenéket



2019. jún. 6. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
music / spotify
2019. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Havi 1500-ért Deezer, Spotify, Apple Music. Előbbi kettő 3 hónapra ingyenes egy regisztrációval, ha inkább vacakolsz új fiók készítéssel, mint hogy havi 1500-at kifizess. Ha meg nem a legnépszerűbb zenék érdekelnek, akkor Soundcloud (zenerajongók mindenfélét feltöltenek, de a legnépszerűbbeket leszedetik a jogtulajdonosok), ReverbNation (feltörekvő zenekarok maguk töltik ide).
2019. jún. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"másik percben pedig nem játsza le a le nem töltött zenéket"


Ez nem a zenelejátszó hibája, hanem az internet kapcsolat lehet gyenge (lassú, nincs térerő).

2019. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Morzsi007 ***** válasza:
A legegyszerűbb az, amit írtak, valamelyik stream szolgáltatást igénybevenni havi 1500-ért. Régebben én is letőltöttem a zenét a gépre, onnan másoltam a telefonra, sok időt vesz igénybe, meg macera. Most apple musicot használok, régebben deezert meg kipróbáltam a Tidal cd minőségű streamjét. Hallható volt a különbség még egy sima earpodson is, jobb minőséget tudott, de drágább is volt.
2019. jún. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!