Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem tamogatott az Iphone?

Ha nem tamogatott az Iphone?

Figyelt kérdés

Mi tortenik akkor ha nem lesz tamogatva egy regebbi Apple modell?

Olvastam hogy 7 es 8 kozott vegye valaki a 8 at ha hosszutavra tervezi mert tovabb van tamogatva.Mi van olyankor ha mar nem tamogatott egy keszulek? Mert gondolkozom egy iphone 7 en ,netezesre alapdolgokra szukseges hogy gyors legyen,kameraja legyen jo es meretben megfelelo legyen.Erdemes meg 2019 ben Iphone 7 ujonnan hosszutavra?



2019. jún. 9. 01:59
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem támogatott egy készülék, egy idő után új alkalmazásokat nem lehet telepíteni rá, olyanokat, amelyek olyan új IOS változatot igényelnek, amely már nem telepíthető az adott, nem támogatott készülékre. Azt, hogy ez az idő mikor jön el, nem tudom.
2019. jún. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

Ki pontozta le az elsőt? Megjöttek az iPhone 7-esek? Pedig teljesen igazat írt. Nem is érdemes semmit hozzátenni.


Én már nem javaslom neked a 7-et. Régi modell. Ne értsd félre, ha valakinek az van, még bőven jó, illetve ha jó áron szerzel egy jó állapotú használt darabot az is, de jelentékeny összeget már nem adnék érte.

Inkább egy új androidos. Amiket felsoroltál, arra szinte bármi tökéletes, és egy felső-középkategóriás eszköz nagyon sokáig ki tudná szolgálni az igényeket.

2019. jún. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!