Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?...

DominikX kérdése:

Melyik telefont vegyem? Samsung galaxy S10 vagy IPhone XR

Figyelt kérdés

Fontosnak tartom a kamerát, és szeretném, ha 4+ évig kibírna. Most jelenleg IPhone 6s-em van, 3,5 éves, de még minidg jól működik, csak az akksija gyenge. Azt viszont nem tudom, hogy egy samsung telefon mennyi évet bír.


Ami a kamerát illeti, a teszteket amiket néztem nekem jobban tetszett az XR kamerája, mert sokkal színesebb volt, és az ember igazi bőrszínét adta vissza, ami a Samsungról nem mondható el.


Az IOS-al vannak azért gondjaim, mert vizsgaidőszakkor nem tudom megnézni, hogy milyen jegyet kaptam, mert nem nyissa meg a telefon. (Ais)

A válaszokat előre is köszönöm. Szép napot.



2019. jún. 9. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Galaxy s10 ajánlók
2019. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3%
Kamerában pedig pont, hogy az S10 a jobb. Ha nem hiszed élőbe nézd meg, mert lehet a videóban más telefon kameráját használták és S10 nevén rakták fel, hogy iPhone-é jobbnak tűnjön. Egyébként iPhone tovább fogja bírni a használatot.
2019. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Több videót néztem(3-4), és jobbnak találtam az IPhone kameráját összesítve. A galaxy jobb volt az esti képekben, de nappal az IPhone színesebb volt
2019. jún. 9. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:
"Színesebb volt". Na ez pont nem szempont, mert a szintónus állítható, mint egy tévénél. Ott sem lényeg melyik a "színesebb" ember.
2019. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt kellett eldöntenem nekem is nemrég!Én az Xr-t választottam és a legkevésbé sem bántam meg.Kamerás teszteket ne nézz interneten mert szoktak vele a fanok trükközni,én megnéztem élőben és mind2 kamerája durván jó,persze vannak akik nagyítóval keresik a hibát benne mert ő samsung/apple fan és a másiknak rosszabnak kell lennie mindenképpen.Teljesítményre is egy szinten vannak, úgyhogy győzzőn az hogy melyik oprendszert szereted jobban használni!
2019. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
14%
22 éves egyetemi hallgatóként honnan van pénzed felsőkategóriás okostelefonra? Anyuci/apuci/nagymami/nagypapi tolja eléd a rávalót?
2019. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!