Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsungosok, volt samsungosok,...

Samsungosok, volt samsungosok, bárki aki ért hozzá. Mennyire megbízható a márka manapság?

Figyelt kérdés
Régen volt samsung telefonom, még ace2 - m. Az egy fél év után elkezdett lassulni, egy év múlva már jóformán használhatatlan volt. Sok márkám volt azóta, ami bevált az a Huawei, jelenleg két éve van egy P10 Lightom, és úgy működik, mintha új lenne, nem lassul, egyszer sem fagyott le. A google frissítéseinek megvonása miatt viszont szeretnék egy másikat. Jelenleg egyéb márkáknál nem találok kedvemre valót. A samsungot nem néztem a rossz tapasztalataim miatt, viszont sok idő eltelt mióta samsumgom volt. Megbízható a márka? Szóval nem kezd el lassulni fél év után? A 100 forintos árkategóriában gondolkodok.

2019. jún. 11. 14:27
 1/5 Wadmalac ***** válasza:
35%

Csak a felső kategóriáról tudok nyilatkozni, 2 éves S8+-t váltottam most S10+-ra, a régi is még tökéletes.

Alsóbb kategóriában a fejlődő szoftverek egy-két év alatt már kinövik a készülékek hardverét. Maga az android rendszer már elég jó ahhoz, hogy jelentősen nem lassuljon, de ha a szoftverek elvárása túl sok lesz, szegény készülék csak izzad.


Gondolom 100.000,- Ft-ot akartál írni.

Ott egy egy-két éves csúcsmodell esetlegesen még mindig jobb lehet, mint egy új.

Én is most árulom az S8+-t, a mai napig röhögve ver minden ilyen árkategóriájú jószágot.

2019. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Én 2 hónapja vettem Huawei, akkor még nem állt a bál. Samsungot soha többet. 1-1,5ev után gyenge az aksi, lassú, lefagy stb.
2019. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igen 100 ezert akartam írni.
2019. jún. 11. 15:25
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Családban van A5 (2017) illetve egy A8 (2018). Utóbbi újabb, kb. 8-9 hónapja van meg, semmi gond vele. Az A5 még 2017 novemberében lett vásárolva, szintén nincs vele gond, nem lassult be, lefagyni sem szokott. Szóval, eddig bírják, pedig nem felsőkategóriás Samsung-ok és azért nyúzva van mindkettő rendesen!
2019. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rajtam kívül majdnem mindenkinek Samsung van a családban és 1 év alatt elég sok probléma volt velük, szerivizbe is kellett vinni némelyiket. Nekem Xiaomim van, majdnem olyan mint a Huawei, olcsóbb telefon de még soha nem volt semmi baja.
2019. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!