Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Munka céljából való használatr...

Munka céljából való használatra melyik telefonszolgáltatónak van a legjobb csomagja?

Figyelt kérdés

Sokat telefonálok.

Légyszi indokoljátok is meg!



2019. jún. 12. 16:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja igen és internet is legyen hozzá legalább 10 giga.
2019. jún. 12. 16:25
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a munkavégzés miatt kell a telefon, kérd meg a céget, hogy biztosítsanak céges mobilt.
2019. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bármelyiknek flottás, egyedi megállapodással született szerződés esetén. Magánszemélyként nincs legjobb, csak kevésbé rossz :-)
2019. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

[link]


Standard fix díjcsomag korlátlan beszélgetés, sms, 13 giga net bruttó 9134 forintért. A Telenor net hálózatát használja, a leggyorsabbat (nem úgy, mint az upc a Voda szánalmasan lassú, talán 2g-jét). A 13 gigából 5 külföldön is felhasználható. Nekem csak netkártyám van náluk, egy tabletben használom. Hasít, ahogy kell. A telefonomban Voda red van, de még kb egy hónap a hűségidőből, és húzok az Agnatushoz.


Én kedvezőbbet nem találtam, persze ez nem zárja ki, hogy létezik még ennél is jobb.


Amúgy tök korrekt cég minden szempontból.

2019. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Persze, lehet, hogy céges flottás van jobb. Én is rengeteget telefonálok, de nekem a céges flotta kizárva, mivel egyéni vállalkozó vagyok.
2019. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Magánvállalkozó vagyok
2019. jún. 13. 20:38
 7/10 A kérdező kommentje:

#4 És mennyire lefedett az Agnatus hálózata Magyarországon? Még eddig nem is hallottam róla.

Vidéken nem kell féllábon állva, vasrudat szorongatva telefonálnom?

2019. jún. 13. 20:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Az Agnatus a Telenor technikai apparátusát használja, így a térerő mindenütt teljesen ugyanaz, mintha Telenoros lennél. Egyébként a sim kértyájuk is telenoros.


Szerintem az van, hogy megvesznek a Telenortól egy óriási kapacitást olyan olcsón, hogy az egyes felhasználóknak még ennyiért is megéri eladniuk.


Ha náluk fizetsz elő, akkor effektíve telenoros leszel, csak egy nagy amolyan virtuális flotta tagjává válsz.

2019. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Röviden a Telenor hálózatát használod mindenféle korlátozás nélkül.
2019. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Irodájuk csak Budapesten van. Én 200 km-re lakom a fővárostól, de otthonról meg tudtam kötni velük a szerződést, nem kellett személyes jelenlét.


A fizetés úgy történik, hogy küldik a díjbekérőt emailban, utalással, vagy kártyás fizetéssel lehet kiegyenlíteni. Utána pedig szintén mailban küldik a számlát


Teljesen flottul működik az egész. De ha felhívod az ügyfélszolgálatukat, mindenben segítenek.

2019. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!