Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
KARCSIKACSA nevű felhasználó kérdése:

Telenoros vagyok és megrendeltem egy havi csomagot?

Minden hónapban jön, de nem tudom hogy kell lemondani? Azt tudom hogy felkell hívni de akkor mit kell mondani??

jún. 12. 18:28  Privát üzenet  

A válaszok
Szépen megmondom a problémát, látni fogja a telefonszám alapján, hogy milyen csomag van jelenleg a kártyán és letiltatod, mert nincs rá szükséged.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 23. 23:34 Privát üzenet
Megmondod*

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 23. 23:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi!

# 3/3Időpont jún. 24. 00:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha telenoros vagyok, még nem járt le a 2 év, de új tarifacsomagra váltok a Telekomnál, utána tudom még függetleníteni a telefont a Telenornál?
Miért nem működik telenoros telefonomon a 4G mobilnet?
Telenoros kártyával miért nem tudok az alkalmazásokon belül fizetni? Eddig ment most pedig ha ez lenne a szándékom azt írja hogy "a vásárlási pénznem nem támogatott". Ezt meg lehet valahogy oldani?
Megrendeltem egy telefonon a mobilnetetet telenoros krtyamvan es a telenor nem kuldott vissza igzolast mit tegyek?
Nekem Telenoros telefonom van és megrendeltem A Klikk szolgáltatást, ami 3 hónapos ingyen internetet tartalmaz, de most még sincs internetem pedig maximum 1 hónapja voltam. Miért van ez?
Telenoros vagyok kiprobáltam a KLIKET 3 hónapig használtam de a vége fele lassú lett, megrendeltem egy hónípra és még lassab lett. Szóval hogy lehetne megcsinálni Telenor-ra a Facebookot ingyen?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!