Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s szerviz és icould?

Iphone 6s szerviz és icould?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lenne pár kérdésem. Először is mi van akkor ha nem tudom az icould jelszomat és hard resetelem a telefont? Működni fog? Vagy abszolút használhatatlanná válik. Illetve mennyi lehet egy teljes lcd panel csere ehhez a telefonhoz kb.

2019. jún. 12. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen használhatatlan lesz. A factory reset nem szedi ki belőle az icloud-ot, helyette viszont annyira sem fogod tudni használni, mint most. De tudtommal ha van papírod/számlád hogy hol vetted, akkor ki lehet üttetni.

Ha nem, akkor alaplap csere kell.


A teljes kijelző cserét többféleképpen is meg lehet oldani. Vagy beviszed márkaszervízbe 40 ezerért, vagy rendelsz ebay-ról lcd panelt 5 ezerért, majd kicserélteted 4 ezerért bármelyik helyi mobil boltban. Vagy szerszámot is kapsz mellé, ha mered, cseréld ki magadnak és 5-ből megvan az egész, de szerintem 9-ért sem sok, ha beviszed szerelőnek a kijelzővel együtt. Én iPhone 7-esnek így csináltam. Megcsináltam volna magam, csak a speckó csavarom pont elkopott és inkább bevittem.

2019. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!