Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Meríti az aksit az hogy 5 percenként kiírja hogy: az sd kártyát váratlanul eltávolították? Fut a médiakeresés. Stb? Vagy muszáj megformáznom?

Nincs kedvem letörölni róla minden adatot. Valami alternatív megoldás? Amúgy nem vettem észre semmi változást, ugyanúgy futnak a programok a kártyáról. Azzal hogy kiírja ezt a szöveget 5 percenként, meríti az aksit? Vagy van valamiféle hátránya?

jún. 12. 20:21  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

az sd kártyát váratlanul eltávolították. SD kártya előkészítése.. Fut a médiakeresés... Ezt írja ki folyamatosan. Miért?

# 1/3Időpont jún. 12. 20:22 Privát üzenet
Így látatlanba nem tudni, megeshet, hogy terheli az I/O a folyamatos médiakeresés miatt, de az biztos hogy nélküle egy problémával kevesebb.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 12. 21:06 Privát üzenet

1,Inditsd újra a telefont

2,ha nem válik be,kikapcsolás után vedd ki az sdkártyát,nélküle mit ír ki a telefon?!

Rakd vissza a kártyát,működik?

3,Kártyaolvasóval/Adapterrel számitógéppen nézd meg a kártyát...

Talán át tudod húzni a tartalmát.Utána formázd,majd pakolj vissza.

(A gépen hagyd meg a másolt fájlokat,lehet hogy a kártya napokon belűl végleg megadja magát)

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 13. 06:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Eltávolították a méheket és a petefészkemet. Mennyire fogom megérezni az időjárás változást?
Sok év után terhes lettem, sajnos méhen kívüli volt kb 4-hetes voltam (3 mm) volt. A jobb petevezetékem eltávolították! Szeretnék babát, de félek, hogy újra méhen kívüli lesz!...
Vettem egy Sd kártyát és csak akkor érzékeli a tabletem ha erősen belenyomom, ha elengedem azt írja váratlanul eltávolították, Mit tegyek?
"Micro SD memóriakártyát eltávolították" Mostanában ezt írja ki a Samsung Galaxy Ace telefonom, pedig benne van a kártya. Mi lehet a probléma?
Sony Xperia Tipo-n nem találom az alkalmazások menüpontban az "ismeretlen források engedélyezése" opciót. A tipo-ból eltávolították ezt a funkciót?
Miért írja ki a telefonom hogy az SD kártyát váratlanul eltávolították illetve a térerőm is mostanság elmegy teljesen a téreröm?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!