Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Hogyan tudom a régi iphonemról az újra átküldeni a képeket?

Sajnos sosen csináltam biztonsági mentést, így ez nem opció. Nincs esetleg más módja?(5000+ képről lenne szó, tehát messengeren nyilván nem tudnám átküldeni)

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone, Apple, telefon, kép, galéria

jún. 12. 20:57  Privát üzenet  

A válaszok
Asztali gépre vagy laptopra átteszed, és onnan meg a másik telefonra

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 12. 21:06 Privát üzenet
iCloudba mentsd le a képeidet aztán a másik iPhonen lépj be az iCloudba (a régivel megegyező iClouddal) és az újba már le tudod tölteni a képeket.

A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 13. 17:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy régi telefon akkumulátorom eszméletlenül fel van puffadva. Hogy tudok megszabadulni tőle? (legálisan)
Hogy lehet, hogy mégis csak az iPhone bírja jobban?
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy ha van egy meglévő telefon törlesztőrészletetek akkor azt meg kell várni vagy lehet venni még egyet? A régi telefonomat 2017-ben vettem...
Ti mit csináltok a "régi" mobillal ha újat vesztek?
Viberenél ha valaki a telefonjából kitörli a számom, de viberen nem törölte ki a régi beszélgetésünket akkor tud nekem írni?
Régi telefonból zenelejátszó?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!