Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okosórát vennétek?

Milyen okosórát vennétek?

Figyelt kérdés

Legyen vízálló, telefonálni is lehessen vele, alkalmazásokat letölteni és irányítani rajta a telefont.

Leginkább Huawei-re, vagy Xiaomira gondoltam, de nem tudom, hogy melyikek felelnek meg a kritériumoknak. A Huawei watch GT-ről is egy hirdetésből tudtam meg, hogy nem alkalmas telefonálásra.


2019. jún. 13. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Semmit. Játékórát nem vesz FÉRFI.
2019. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ne csak felvenni tudjam, hanem beszélni is bele. Vagyis legyen speaker benne. Létezik ilyen androidot is?
2019. jún. 13. 20:52
 3/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Igen, létezik ilyen, csak hülyeség.

Ki az aki karórába beszél bele, illetve azzal telefonál?

Látok utcán, látok munkahelyemen ilyen embereket okosórával, full gáz szerintem és ráadásul egyik sem pontos semmiben, hangszórója meg gagyi nagyon.

2019. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Medence, tenisz, vezetés közben megegyszerűsíti az ember dolgát. De nem kaptam még választ a kérdésre.
2019. jún. 13. 22:23
 5/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Medence: Mindig vigyázni kell arra, hogy max. 10-15 méterre legyél a telefontól.

Tenisz: Ha hívnak, vagy sms-t küldenek, stb., lerohansz a pályáról? Mellesleg marha zavaró játék közben ha már csak rajtad is van.

Vezetés közben meg megint nem nyomogatod az órádat ugyanúgy ahogy a telefont sem. Vannak telefonálásra kihangosítók.

Nem beszélve arról, hogy a telefonod 2x annyit kell tölteni majd mint amúgy kellene.


Jó, én nem akarlak róla lebeszélni, de szerintem amiket leírtál minden funkcióra egyik sem felel meg.

2019. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Semmilyet sem vennék, mert szerintem egy értelmes, racionálisan gondolkodó ember nem vesz „okosórát”.
2019. jún. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznosabbnál hasznosabb tanácsot. Szerintem egy értelmes, racionálisan gondolkodó tud értelmezni egy kérdést, ha még nem kíván rá megfelelő választ adni, akkor inkább nem is ír rá.
2019. jún. 19. 11:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor most jön az első értelmes válaszoló:

Hát telefonálásra már a leggagyibb DZ09 vagy U8 is képes, na de a vízállóság a mumus.

Én a Huawei Watch W2-t tudom ajánlani, az Android Wear [(mostmár WearOS de ez lényegtelen)] rendszernek köszönhetően valószínűleg telefonálni is tudsz vele illetve teljesen víz és por álló (IP68)!

2019. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Okosórák között egyértelműen az Apple Watch a legjobb, de csak iPhone-nal működik együtt, önmagában vagy egy androidos telefonnal gyakorlatilag használhatatlan. Hátránya még, hogy naponta tölteni kell, ezen kívül elég drága (már az androidos verziókhoz képest...). Mondjuk megfelel mindennek, amit írtál (vízálló, lehet vele telefonálni, értesítéseket fogadni, megjelenik rajta kamera képe..stb.), amik jópofa dolgok, de igazából ha jobban belegonolsz, akkor ez csak egy plusz mini kijelző a telefonod mellé, amiért kifizetsz 150 ezret alsó hangon (és akkor még nem az LTE képes drágább verziót vesszük). Elég sok pénz ahhoz, hogy simán csak a telefonra ránézést spórold meg vele...


De én is azt javasolnám, hogy gondold át, tényleg szükséged van-e okosórára. Ahhoz ezek drága cuccok, hogy megveszed és három nap múlva már a fiókban pihen, mert nem meguntad és nem hordod. Ha csak az autóban telefonálás a cél, akkor arra vannak jó minőségű utólagos kihangosítók, az okosóra árának töredékéért.

2019. júl. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindig van óra a karomon, viszonylag szoktam rájuk költeni, a kedvencem 150 ezer volt, szóval nem lapulna a fiókban. Úgy gondoltam, hogy eladok egyet, amit kevésbé használok és abból majdnem tudnék venni egy Galaxy S3-at. Néztem, elvileg a Huawei Watch nem alkalmas telefonálásra.
2019. júl. 2. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!