Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt a videót követtem és...

Ezt a videót követtem és szószerint mindenem elveszett a képeim is, visszalehet csinálni?

Figyelt kérdés

[link]



Ez volt az a vidéo amit követtem azért, hogy a SIM kártyámmal kulfoldrol is tudjak beszélni de ehelyett lezárolta/leblokkolta a telóm..

Ezt meglehet javitani vhol, hogy újra mukodo képes legyen a SIM kártyám? A képeimet is visszaszeretném szerezni..

Elore koszi a segitségeteket.


2019. jún. 16. 11:21
 1/8 Szirty ***** válasza:
87%
Nem tudom hogy vissza lehet-e szerezni, de érdekelne hogy miért választottad az adatok törlését és gyári alaphelyzetbe állítást ha nem akartad az adatokat törölni?
2019. jún. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem ért valamihez miért nem kérdezed meg.

Külföldről ha beszélni akarsz csak a Roomingot kell aktivàlni.

2019. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok angulul és csak követtem az utasításokat...
2019. jún. 16. 11:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát barátom, aki a mai világban olyan hülye, hogy vakon követ valamit, amit nem is ért, az meg is érdemli! Telefonra van pénz, de nyelvet tanulni nincs?


Hard resetet nyomni telefonnak?


Plusz nem csináltál biztonsági mentést a képeidről? NAPONTA kell lementeni külső hordozóra a képeket! Mert ki tudja mi történik a telefonnal.


fizethetsz a visszaállításért valamilyen adatmentő cégnek.

2019. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
B@lfék vagy
2019. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szirty ***** válasza:

Sajnos úgy néz ki hogy ebből tanulnod kell.

Nem lehet minden problémát úgy megoldani hogy ezt-azt kipróbálunk aztán ha nem jön be kipróbálunk másikat.

Vannak ugyanis destruktív (vissza nem fordítható) eredménnyel járó folyamatok...

2019. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem másokat is érdekelne, hogy ha nem tudsz angolul, akkor mi alapján álltál neki? Tényleg érdekel.


Mert a videó címe:


"How to wipe data Factory Reset the Samsung Galaxy J3 (2016) . you will lose all data on the phone."

"hogyan töröld az adatokat a gyári visszaállítással, el fogod veszíteni minden adatodat"


"de ehelyett lezárolta/leblokkolta a telóm."

Nyilván az frp lock lépett munkába, az viszont egy biztonsági megoldás azok ellen, akik nem tudják a készülék fiókjainak belépési adatait. Itt már sok kérdés jelent meg különböző történetekkel alátámasztva, de mind arra irányult, hogy lehet kikerülni a jelszavakat, a te történeted is lehet ilyen. Szóval ha tudod a saját fiókod belépési adatait, lépj be és nyomd a "tovább" gombot. Ha ezeket nem tudod, akkor remélem, nem kapsz további segítséget.

2019. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
AZ úgy tortént hogy rámeroltette a barátom mert azt hitte tudja mit csinal...
2019. jún. 16. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!