Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan, mivel törjem ki az új...

Hogyan, mivel törjem ki az új SIM kártyából a nano méretet? Van valami fortélya?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy a hüvelyk- vagy a mutatóujjammal a mini méretet nyomnám ki...

2019. jún. 16. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Amelyik kártyánál előre ki van vágva méret szerint a chip, ott nem tudod elrontani. A nano eleve kisebb mint a micro (a sorrend: normál -> micro -> nano), így a középső méretre nincs is szükséged, hanem a legkisebbet kell kitörni. A perforáció úgy van megcsinálva, hogy az egyik irányba esik kifelé a kártya, a másik irányba egy nagyon kicsi pöcök megtartja, hogy ne tudjon átesni a kereten. Így csak egy irányba lehet törni, és ha elrontod akkor egyszerűen visszarakod a nagyobb keretbe. De ha neked tényleg nano kell, akkor minden foglalatot ki kell törnöd (nem szó szerint kell törni, csak kipattintani) hogy csak a legkisebb chipméretet kapd.
2019. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először én a nagyobbik részt vettem ki, óvatosan hajtogattam a törési átmenetet, elég könnyen elvált.

De az sem gond, ha véletlenül kitöröd a belsőt, mert a peremmel együtt is berakható a foglalatba.

2019. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!