Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7-ről érdemes...

Samsung Galaxy S7-ről érdemes P30 Prora váltani?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S7 egy éves telefon.

2019. jún. 17. 05:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem zavar, hogy android helyett hongmeng oprendszer fut majd rajta a play áruház nélkül...
2019. jún. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Én úgy tudom, Csingcsangpingpeng operációs rendszer lesz rajta, a képernyőjét majd evőpálcikával kell böködni, viszont nem kell majd tölteni, de kétnaponta megeszik egy kutyát.
2019. jún. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
#2 Azta mindenit :-D Nagyon jót nevettem rajta. Valóban így áll a helyzet a Huaweinél sajna.
2019. jún. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

1-2 A már kiadott P30 Pro telefonok maradnak az adroidnál, mindenféle rerorzió nélkül.

Szóval ha nem tudtok valamit 1-2 akkor olvassatok utána.

2019. jún. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ persze, hogy mire használod főleg a telefont. Pl. ha sokat játszol rajta, akkor igen. Grafikus teljesítményben sokkal gyorsabb a P30Pro. Fényképezést tekintve is érdemes váltani.

Ha a mostani botránytól eltekintünk, én sima P30-at vennék, az ár/érték arányban tutibb.

2019. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!