Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 16 GB-s a telefonom (Iphone),...

16 GB-s a telefonom (Iphone), alig van rajta pár alkalmazás meg nèhány kép, és kiírta, hogy megtelt a tárhely. Nem értem. Mit tehetnék hogy rendesen legyen rajta hely?

Figyelt kérdés
Ez egy 6-os mpdell, anno 4s-bol 8GB-n is elfértem, nem értem...
2019. jún. 17. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A belső tárhely, vagy az iCloud tárhely? Nem mindegy.
2019. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A belső.
2019. jún. 17. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Úgy, hogy a 4S idejében kevesebb helyet foglalt az IOS, nem szabad 16GB-os iPhone-t venni, legalább már tudod. Szerencsére már nem is gyártanak.
2019. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg nincs már, nem véletlenül ezek szerint....

Három és fél évee vettem ezt a telefont, talán 9-es vagy 10-es IOs-sal, az még kisebb volt ennél, ez biztos.

2019. jún. 17. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:

1# "16 GB-s a telefonom"


Szerinted?

2019. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a tárhely eloszlását (beállítások/általános/iPhone tárhely). Ott az alkalmazások, fotók, mail az egyértelmű, ha az "egyéb" a sok, akkor az az alkalmazások által használt/letöltött/cache-elt adat. Nálam csupán 5 alkalmazás terjeszkedik 5GB-on, az iOS 12 visz majdnem 7 gigát, szóval 16-ot elfoglalni nem olyan nehéz.


4-esen én is elfértem 8 gigán, az 5s-en 16-on (éppen, a 32 gigás telefonomon kb. ugyanolyan használattal 15.7-nél tartok). De van, akinek az 512 is kevés :-)

2019. jún. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!