Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS 13 watchOS 6 nem parosdnak...

Bazsa88 kérdése:

IOS 13 watchOS 6 nem parosdnak. Miert?

Figyelt kérdés
Feltaktam az IOS 13-at meg a watchOS 6-ot az elejen mukodtek. Elfelejtettem a passcode-ot az oran es en hulye toroltem a parositast. Most akarhogy resetelem sehogy nem Tudom ujra parositani oket.

2019. jún. 18. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert ájfos. Vegyél normális eszközöket, és működni fognak.
2019. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te egyes, egy nagyon okos ember vagy. Kihalóban, remélhetőleg...
2019. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A problema megoldodott. iPhone X volt a Vetkes. Egy Iwatch s4-el. Amugy ha retardalt valaszt adsz akkor inkabb tarsd meg magadnak. En iphone es apple parti vagyok. Te meg remélhetőleg agyvérzést kapsz az androidos szaroddal.
2019. jún. 18. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem csak azért kap agyvérzést szegény, mert 40 ezres Androidos hulladéka van, hanem mert nincs, és soha nem is lesz pénze Apple termékekre.
2019. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!