Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom (Iphone6) nem...

A telefonom (Iphone6) nem fogja megkapni màr a következő frissítést. Ez szerintetek hátràny, vagy abszolut használhatom még mondjuk két-két és fél ébig?

Figyelt kérdés
Három és fél éve vettem de igazából mèg semmi baja, nagyon vigyázok rá. “Csak úgy” nem szeretném lecserélni. Az összespórolt ösztöndíjambol vettem, mert latasserultként ez a telefon használható a legakadálymentesebben.
2019. jún. 19. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyiban hátrány, hogy ha egy iOS-t futtató eszköz nem kapja meg a következőt, akkor többet semmilyen frissítést nem fog kapni. Sem funkció, sem biztonsági témában, ez lehet probléma (bár hozzáteszem, hogy volt néhány eset, amikor annyira ordas hiba volt, hogy a korábbi rendszer is megkapta, de ehhez nagyot kell szólnia).


Ez egy ideig még nem olyan nagy gond, később lehetnek alkalmazás kompatibilitási problémák - az új verzió nem települ, a régiek pedig nem működnek. Nagyon népszerű app-ok esetében ez ritka, de előfordulhat. Ennek oka az, hogy az új rendszerek elfogadása az iPhone/iPad felhasználók körében nagyon magas, hónapok alatt az arra alkalmas készülékek több, mint 80%-án már az új rendszer fut, és a fejlesztők is ezzel számolnak.


Ha három évnél hosszabb támogatottságot szeretnél, akkor a következő választásakor valamelyik legújabb, vagy max. az azt megelőző generációt szemeld ki - ugyan drágább, de később felejtik el.

2019. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem iphone 5 van most előtte négy volt,a annyi a hátrány,hogy előbb utóbb nem lehet az appok legfrissebb verzióját letölteni csak egy régebbit,de ez mondjuk két vagy három év múlva fog jelentkezni nekem az iphone 4-nél 2017-ben jelentkezett az iphone 5-re meg eddig amiket használok az mind lejön legfrissebb verzióban...
2019. jún. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok! :)

Láttam, hogy még most is le lehet tölteni a legtöbb általam használt alkalmazást IOS 10 alá is, szóval ezalapján még egy darabig jó vagyok.

A 12-es IOS-t azt szeretem. Bár fura lesz majd kicsit, hogy nem tudom letölteni a frissítést mint eddig.

2019. jún. 22. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!