Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Xcower fóliákkal kinek...

Az Xcower fóliákkal kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon gondolkozok rajta hogy rendelek valamilyen fóliát az iphonemra. Csak félek attól kicsit hogy esetleg könnyen lejön vagy akármi probléma lenne vele.

Volt már valaki aki rendelt tőlük?



2019. jún. 19. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegyél rá üveget.
2019. jún. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nem kijelzővédő hanem színes fólia. Hátlapra és előlapra kell feltenni, van belőle rengeteg szín.
2019. jún. 20. 15:09
 3/3 anonim válasza:

Én tegnap kaptam meg akit rendeltem, egybol fel is raktam kisebb nagyobb sikerrel. A feltámad az tebyleg nem egyszerű és nagyon könnyen nyúlik a telefon oldalára való folia.

De szerintem nagyon nagyon jól nez ki, feldobja az egész telefont :)

Egyenlore meg vágyom vele elégedve, de kiváncsi vagyok mikor kezd majd el eljönni a ragasztó.

Összegezve, nehez felrakni és vigyázni kell vele ha tok a rakod, nehogy leszedje róla az oldal foliat (velem megtörtént). Viszont tenylef nagyon jól nez ki és sokkal jobb így megfogni a telefont is nert nem csúszkál stb.

2019. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!