Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok olyan alkalmazás ami a...

Tudtok olyan alkalmazás ami a magántelefonszám hívást is rögzíti?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Play áruházból egy csomó hívás rögzítő alkalmazást, de egyik sem veszi a magántelefonszám hívást. Az én hangomat hallani a másikét nem. Viszont ha kijelzi a számot akkor veszi mind a kettőt.
2019. jún. 20. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
fizetős jó lesz?
2019. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy kell a másik fél beleegyezése a hívás rögzítéséhez?
2019. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb, ha felhagysz az illegális hangfelvételek készítésével, mert felhasználni nem tudod jogszerűen sehogy, viszont ahogy kiderül hogy ilyen felvételt készítettél, már mehet a feljelentés személyiségi jogsértés miatt, aztán fizetheted a sérelemdíjat.
2019. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Az ilyen nem gyárilag telepített appokban általában végig kell próbálni minden mikrofon és egyéb beállításokat, lehet, hogy a 3. app fog valami eredményt adni a 4. beállítással, ezek készüléktől is függő dolgok. Ha android 9-en vagy, azzal a gugli döntése alapján szopás van a hívásrögzítéssel meg a hívószámok hozzárendelésével, nézz jobban utána. Pár app azért szóra bírható, pl. Acr unchained verzió.

[link]

A károgókra ne hallgass, oldd meg és rögzítsd, de soha senkinek ne említsd és pláne soha ne mutass meg másoknak felvételt, mert akkor lehet esélye az említett személyiségi jogos akárminek. Én is rögzítem évek óta, számtalanszor vettem hasznát, mikor visszahallgattam pl. ügyfélszolgálatokkal folytatott hosszabb beszélgetéseket.

2019. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!