Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket ajánlanátok...

Ti melyiket ajánlanátok inkább? Samsung Galaxy A50 vagy A70?

Figyelt kérdés

Személy szerint az A70-re gondolok inkább, de mégis gondolkozok rajta...

Láttam teszt videókat és őszintén az A70 gyorsaságban és egyéb tudásban magasan jobban teljesít de a kamera is fontos számomra... Ahol viszont színnesebb az A50-é de a valódi színeket inkább adja át a 70-es... De még így is kéne egy kis segítség...



2019. jún. 20. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ahol viszont színnesebb az A50-é"


Ez pont, hogy hátrányt jelent! Inkább a valóságot közelítse meg ne egy mesevilágot adjon ki.


Egyébként A70 nyilván jobb.

2019. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az elsővel! Egy kamera a valós színeket adja vissza, ne pedig mesevilággá színezze a képeket! Igaz, hogy szebb, viszont nem valósághű, ez utóbbi viszont reálisan sokkal fontosabb, úgy lesz igazi az emlék!

Nincs ezen mit gondolkodni, ha van rá pénzed, az A70 átlagosan csak 20 ezerrel drágább, de annál sokkal többet is megérne, több szempontból is iszonyú szuper, főleg ebben az árkategóriában! (GPU, ram, tárhely + bővíthetőség, kamera, akksi) Én is ilyet veszek majd, számomra ez nem is kérdéses!

2019. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha teheted, akkor az A70 jobb, csak drágább.
2019. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Így már nekem is egyértelmű...

2019. jún. 22. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!