Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érvényesíthető valahogyan a...

Érvényesíthető valahogyan a garancia?

Figyelt kérdés

2017 szeptemberében cseréltem a Samsung s6-omat s8-ra.

2018 májusában balesetet szenvedtem.Kerékpáron gps-ként használtam ekkor a telefont, ami az ütközéskor kiesett a konzolból, és az elő, és hátlap össze-vissza tört, valamint pixelhiba is keletkezett rajta.Akkor azt mondták, hogy ez nem rendeltetésszerű használatból eredő kár, és hogy 100.000 forint a javítás.Úgy döntöttem marad ilyen, mert ezen kívül semmi baja nem lett.Tökéletes telefon volt tegnapig.Most viszont haldoklik az akku, és bár él még a garancia, de nem tudom, hogy érvényesíthető-e?Hiszen ha szétszedik, akkor ezt össze, már nem rakják az tuti.és nekem most nincs 100 rugóm, hogy ezt, és még az akkut is kifizessem.



2019. jún. 21. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Az akkura fél év garancia volt, tehát már az sem garanciális. Amúgy ha az lenne, akkor is ki kellene fizetned külön az elő és hátlap cserét, az akku miatt nem fogják azt ingyen kicserélni neked.
2019. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van. Max az akkut cserélik ingyen ha beviszed de ha az előzőnek van igaza a 6 havi garival akkor ennyi.
2019. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!