Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A50 vagy...

Samsung Galaxy A50 vagy Huawei Mate 20 Lite?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Véleményeket szeretnék kérdezni a Samsung Galaxy A50 és a Huawei Mate 20 Lite telefonról! Ezen a két telefonon gondolkozom, de nem tudok dönteni melyiket válasszam. A huawei az tudom hogy tavaly augusztusban jött ki, az A50 pedig most februárban, de a Huawei-el történnek most ezek a "dolgok" és nem tudom hogy fogja e érinteni valamiben ezt a készüléket?! És pl akinek Huawei van, történt változás rajta? Nem működne valami app..stb? Még annyit hogy hardverileg melyik tűnik jobbnak? Az A50-ről olvastam hogy sokan a kameráját és az ujjlenyomat olvasót emelik ki problémának. Akinek valamelyik telefon van esetleg, az megoszthatná velem, hogy amióta használja mit tapasztal. Köszönöm előre is a válaszokat!



2019. jún. 22. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Huawei a jelen helyzetben ingyen sem kellene, úgyhogy Samsung! A huawei bármikor bukhatja a google hozzáférést és nem tudsz belépni a telefonodról mondjuk gmailbe!
2019. jún. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!