Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone-ra is lehet témákat...

Az Iphone-ra is lehet témákat letölteni, ikonokat testreszabni?

Figyelt kérdés
Gondolkozom h iphonet veszek de hallottam olyat is h az kötöttebb így pl témát nem lehet rátenni h az ikonok alakja is adott stb. Meg lehet h buta kérdés, de minden esetben elérhetőek ugyan azok az appok mint az androidon?
2019. jún. 22. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Témákat tudsz letölteni. Ikonokat csak jailbreak-kal tudod változtatni. Az amdroidos alkalmazások 85-90%-a elérhető.
2019. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Iphone-ok nagyon zártak, ilyeneket biztosan nem tudsz csinálni legálisan. Nem minden esetben elérhetőek az app-ok, főleg, mivel nem natív módon vannak intergrálva a google szolgáltatások a rendszerbe.


Nagyon zárt a rendszer... Csak hát nagy a hype körülötte, ezt elnézik az emberek, inkább szenvednek vele.

2019. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#2 Szenvednek? Én az androiddal szenvedtem állandóan, mikor fagyott meg újraindulgatott. Nem lehet pirosra állítani a facebook ikonját, na bumm, akkor mi van? De legalább működik rendesen. A google szolgáltatások is pont ugyanúgy működnek, mint androidon, csak épp nem fagynak meg lépnek ki állandóan.
2019. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!