Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wtf? Ez hogy történhetett?

Kecsketáp kérdése:

Wtf? Ez hogy történhetett?

Figyelt kérdés
Felhívott valaki.. ez most mindegy, az ő neve volt kiírva, de nem tud hívni, mert neki nem jó a sim kártyája..nem is az ő hangja volt. EEH

2019. jún. 23. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Visszahívás kérés?
2019. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elhagyta a telefonját és valaki megtalálta, vagy ellopták tőle. Amúgy nemtom. Lehet, hogy megjavult a simkártyája, vagy eleve nem is volt rossz, csak tévedett, vagy kamuzott neked. Vagy pl nemtom lehet szétáztatta a telefonját, és mostanra száradt ki; vagy új telefont vett; ja és egyébként le lehet cserélni a sim-kártyát és újat kérni ugyanazzal a számmal. Vagy pl nemtom, nekem pl egy időben bevált, amikor vacakolt még a régi telómon a hang; hogy én hallottam a másikat, de ő nem engem; és akkor ledobtam a telómat a szőnyegre, és akkor máris lett hang. Meg pl szal lehet, hogy leejtette és telement porral; és kifújkodta belőle. Meg pl lehet, hogy neadjisten valami baleset érte; és aki megtalálta őt, pl neked akart szólni, mint hozzátartozónak. Vagy pl elváltoztatta a hangját, vagy meg volt fázva; vagy egy családtagjának odaadta a telefont, aki tévedésből téged hívott, mert talán elütötte a számot, vagy eggyel alá , vagy egyyel fölé kattintott, a névjegyzékben, mint ahova akart; mert a te számod alattit v fölöttit akarta hívni, neki már pl nem volt pénz a telóján; vagy pl valami furcsán megoldott közös vonalas telefonszám lehet esetleg? PL ilyen otthoni, vagy céges telefon?
2019. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*Ja amúgy tényleg, a céges telefon si lehet olyan, hogy egyénenként mobilt adnak, vagy közös vezetékes teló van. Meg még pl a vezetékesből is van ilyen érdekes; pl hogy egy otthoni számhoz hordozható telefon tartozik, de nem kifejezetten mobil, mert pl nem biztos, hogy befér az ember zsebébe, mert lehet kicsit nagyobb, vastagabb.
2019. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*Amúgy lehet, hogy a te telefonod, vagypedig a hálózat vacakolt; azért jelezte ki, hogy ő hív; közben meg nem is, szal pl valami műszaki hiba; akár központi, akár a te készüléked. Valami műszaki zűrzavar pl. Esetleg hogy mondjuk egy vihar megzavarhatta, vagy pl enmtom, átállt magától a név; vagy pl műszaki analfabéta nagyid hozzáfért a telódhoz, és elnyomott rajta valamit
2019. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*Amúgy pl szerintem cégnél se hagyd magára a telót az asztalon pl wczés esetére; tegyed zsebbe, oldaltatyóba, valami elzárt helyre.
2019. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat :D
2019. jún. 25. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:
:D Szivesen:):) Most így el kezdtem elolvasgatni/beleolvasgatni, hogy mit írtam; mégegy annyit tennék hozzá, hogy a telód stabilan legyen benne a zsebedben; vagy inkább rakd wc-zéskor a táskádba, vagy egyéb biztos helyre; mert nehogy beleessen a vc-be. :) Ja és amúgy pl az órád a telón lehet, hogy magától áll át; én szándékosan mindig 5 perccel továbbra szoktam állítani; mert könnyebb úgy felkelni, ha 5 perccel többet, több időt mutat a teló, amikor kelni kell. Így még ha elcarakodom is az időt; van még lehetőség 5 perccel korrigálni. De egyébként szal a telók lehet már mind; érzékelik a rádióhullámokat, és átállnak a pontos időre. Szóval van olyan, hogy tehát magától is átáll.
2019. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Assztamindenit ;)
2019. jún. 29. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!