Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti hány évig használtok...

Ti hány évig használtok általában egy telefont?

Figyelt kérdés

Ez csak egy ilyen kis kozvelemenykutatas :D igazabol fogalmam sincs, hogy általában az emberek hogy vannak ezzel, és erdekel.

Kezdem èn akkor. A mostani telefonom három és fél éves, mikor megvettem, már akkor is egy 2 éves modell volt. Szeptembeerben már nem kap frissítést, és bár még kifogástalanul működik, lehet lecserélem. Nincs reális oka úgymond, egyszerűen làny létemre odavagyok a “kütyükért” :D


2019. jún. 24. 22:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Amíg el nem romlik. Talán 4 éves a telefonom (Iphone 5s) de amíg fel nem adja addig ez marad. Jó nekem ez is.
2019. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Közel 2 használom a jelenlegi telefonomat. (iPhone 7 Plus) Eddig semmi baja nincs, egy évig még biztosan ez marad, aztán, ha tetszik az akkori legújabb iPhone és nem lesz b_szott mód drága, akkor az lesz az utód. Ha a két feltétel közül valamelyik nem teljesül, valószínű OP lesz a következő telefonom.
2019. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Értem, köszi, hogy írtál! :)

Az ezelőtti telefonomat négy évig hasznàltam, viszont azelőtt még csak egy nemokos telefonom volt, na azt konkrétan hét évig használtam, csak aztán nagyon mindenkinek okosteloja volt, es en is szerettem volna. De nekem még egy telefonom se ment tonkre, vigyazok is rajuk nagyon mondjuk, igy jo sokaig ellehetztek még egyutt :D.

2019. jún. 24. 23:02
 4/18 anonim ***** válasza:
Én közel 3 éve használom a mostanit, de már megérett a cserére, mert már elég sok baja van, és esztétikailag sincs épp elfogadható szinten.
2019. jún. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2 éve használom az S7-em és egyelőre nincs tervben a cseréje. Maximálisan meg vagyok elégedve vele.
2019. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Amíg tönkremegy, nyoma vész, vagy elavul, velem mindegyik megesett! Legelső telefonomat 2 és fél év után ellopták, a második 1 év után eltűnt, és mire megtaláltam otthon, addigra már megvettem a harmadikat! A harmadik viszont 5 és fél évig jó volt (Nokia 6234), mire végleg tönkrement! Utána csak egy pár ezer forintos telefont vettem átmenetinek, az ébresztő miatt, meg hogy el tudjanak érni, de valójában már az első okostelefonomra gyűjtöttem. Ez a Huawei Ascend P7 lett, amit már 4 éve használok, és mai is tökéletesen működik, csupán elavultsága miatt érett meg a cserére! Jövő hónapban készülök venni Samsung Galaxy A70-et, kíváncsi vagyok, hogy az meddig lesz jó, remélem minél tovább!
2019. jún. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mostani már 2 éves és lassan le szeretném cserélni.kevés kevés memória kicsit így lassú.
2019. jún. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az előző samsung butatelefonomat 2009-ben vettem és 8 évesen vonult nyugdíjba. A mai napig működik, csak már csúnya: kopottak a gombjai, pereg le róla a gumiborítás, bemattult a kijelzőt védő plexi.

A mostani xiaomi okostelefonom jelenleg 2 éves, egyelőre hiba nélkül működik.

2019. jún. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%

Az én előző telefonomat (iPhone 6) már közel 4 éve nyúztam. Elég jól működött, igaz, a képernyője már egy jó ideje enyhén lifegett, mert egyszer leejtettem, és már kétszer ki lett cserélve a kijelzője pont ezért, de már úgy voltam vele, hogy rövidesen úgy is le akarom cserélni.

Az a tapasztalatom, - illetve a legtöbb ismerősöm is így csinálja, hogy sokkal jobban megéri, ha valaki évente cseréli a készülékét, hiszen ha a régi is kifogástalan állapotú, nagyon kevés ráfizetéssel meg lehet szerezni a legújabb modellt, és biztos vagyok benne, hogy ezentúl én is így fogom csinálni. Most egy iPhone XR-em van, és nagyon örülök, hogy végre rászántam magam a váltásra, mert nagyon megérte.

2019. jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szóval: rájöttem, hogy nem érdemes várni, amíg az x éves készülék elavul, veszít a teljesítményéből, mert akkor tényleg horror összegekbe kerül az új.
2019. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!