Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy a mostani...

Nagykutya123 kérdése:

Miért van az, hogy a mostani facebookos tiltás után most, hogy végre lejárt nem tudok bejelentkezni applikációból sem az Instagramra sem a Messengerre?

Figyelt kérdés
Messengeren váratlan problémát ír míg Instán Error Sajnos nem sikerult bejelentkeznit

2019. jún. 25. 01:56
 1/4 anonim válasza:
Ugyanez a problémám!
2019. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Valami megoldás azóta?
2019. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Valakinek valami megoldás? Nekem semmi. A problema jelenteseimre folyamatosan csak egy linket kuldenek h azzal betudok lepni, de nem ertik h h nem tudok belepni, mintha nem is akarnak ertelmezni a mondataimat, mar vagy 6 jelentest kuldtem. Hivtam az apple ugyfelszolgalatot is, ok is kivannak akadva h mi lehet ez az egesz, mert minden leheto megoldast kiprobaltattak velem... szoval nem ertem, ezentul nem fogjuk tudni a rendeltetesnek megfeleloen hasznalni a telefonjainkat??? Vagy mi? Ezeket senki nem fogja kijavitani?
2019. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám .... nekem azt mondtak h innentől nem fogjuk tudni használni a telefonunkon a Messengert , a facet,és az instat..... nekem csak a saját telefonomon nem enged be lépni barmi más telefonon illetve számítógépen engedi 🙄
2019. júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!