Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont éri meg venni...

Törpilla1987 kérdése:

Milyen telefont éri meg venni a Huawei "botrány" után? Vajon más gyártó juthat hasonló sorra?

Figyelt kérdés
Huawei telefonom van és a jövőben is ilyet szerettem volna. Akár mostanában is lecseréltem volna, de most nem tudom, mi tévő legyek. A középkategóriás samsungokról nem sok jót olvasok... Huaweit meg nem merek venni.
2019. jún. 26. 05:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
29%

MA már casual felhasználói szinten minden telefon ugyanazt tudja! Ez így van kb 3-4 éve! Nincs különbség az alapfunkciókban! Ugyanaz az operációs rendszer, ugyanazok az alkalmazások! Tehát ezért felesleges márkákban gondolkozni egy 30ezer forintos is pont ugyanazt tudja, mint egy 300ezer forintos. A nevet és a hype-ot fizeted meg alap felhasználóként.


Ami biztosan nem lesz érintett, az a Caterpillar, Samsung, Sony, LG... a kínai márkák ellen bármikor embargó jöhet, vagy korlátozás. Ezt nem lehet kiszámítani, ha bevállalod a rizikót, akkor vegyél kínai márkát, ha nem, akkor a fenti lehetőségek állnak előtted. Én Huaweit, Honort, vagy más kínai cuccot már csak azért sem vennék, mert ezek ugye állami cégek kínában és ezzel a kommunista, elnyomó, néppusztító kínai államot támogatod pénzzel, meg ugye még kémkednek is utánad!

2019. jún. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
19%
lol, a huawei mióta állami cég, kedved első?!
2019. jún. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
50%
Miért tudná ugyanazt a 30ezres meg a 300ezres? Egyáltalán nem ugyanaz a tudása, nem beszélve arról, hogy az olcsóbb telefonoknak mind van egy csomó idegesítő hibája.
2019. jún. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
3-as, azon kívül, hogy a kínai népi felszabadító hadsereg egyik volt magasrendű tagja az alapító, a kínai kormány támogatásával és a kínai kormány több száz milliárddal vásárolta be magát a cégbe, hogy fejlessze a versenyképességét, tényleg semmi köze a kínai államhoz. Mert ott szabad piac van, magáncégekkel... igaz?
2019. jún. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
bocs - 2-esnek ment.
2019. jún. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ypszilon1980 - miért a 30 ezresen nem ugyanaz a google fut? Nem ugyanaz a facebook app? Nem ugyanaz a netflix, play áruház, böngésző stb.. fut? Dehogynem! A többi csak máz egy átlagfelhasználó számára, aki egy telefon tudásának alig 20-25%-át használja csak ki (van ilyen felmérés). az átlagfelhasználó számára nincs jelentősége annak, hogy egy app fél másodperccel később töltődik-e be, vagy az antutu mekkora számot mutat! Egy átlagfelhasználó nem öltöztetgeti barbibaba módjára a telefonját ikonokkal, meg egyéb hatásokkal.
2019. jún. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Örülök, hogy van, akinek jó a 30.000 ft-os teló. Karcoljatok azzal. Ha nem idegesít, hogy lassú mint a lajhár, karcoljatok vele. Nekem kell, hogy gyors legyen, a készülékem mindem teljesítményét kihasználom. Ha nem zavar a 2 órás töltés, istenkirály vagy. Galaxy s10-em van, ennél jobb egyenlőre nem kell. Előtte S7 volt, előtte S5. Nekem van rá 300.000+ pénzem, és hát kell is, kinéznének azokban a körökben ahol mozgok, egy 30.000 ft-os készülékkel. Fényévekkel többet tud az s10 egy szaros bárminél.
2019. jún. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Morzsi007 ***** válasza:
0%

Természétesen ugyanazt tudja majdnem.

Ez olyan, hogy A-ból B-be ugyanúgy el tud vinni egy 20 éves Suzuki swift is meg egy 2019-es BMW 750. Ezek is ugyanazt tudják, ha ezt a részét nézzük. Mégis megveszik a 20-30 milliós autókat, ahogy a telefonokat is.

2019. jún. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Morzsi007 ***** válasza:
Még annyit, hogy az Android ugye amerikai, szóval az összes gyártónál előfirdulhat, hogy azt mondja, ennyi volt, csak az Apple-t támogatom. :-)
2019. jún. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél nyugodtan huaweit, nem tehetik meg, hogy a meglévő készülékeket ellehetlenìtik.

A jövőben persze bármi lehet, de én halál nyugodtan vennék most huaweit.

Kína nagyhatalom, sok mindenben függ tőlük az usa.

2019. jún. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!