Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissza lehet állítani a...

Vissza lehet állítani a rendszer frissítés elötti állapotra a telefonomat? Huawei

Figyelt kérdés
Rendszer frissítés volt és nem tetszik az új vissza lehet állítani?

2019. jún. 26. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
NA ezért nem szabad soha frissíteni és letiltani mindenhol! Amúgy nem tudsz visszalépni. Hacsak nem root-olod a telefont és főzött romot teszel vissza rá. Amúgy nem sok esélyed van rá! Ez lehet, hogy tanulópénz volt számodra. Ami működik, azt nem kell piszkálni. Le kell tiltani mindig minden automatikus frissítést! Egyből sosem szabad hagyni, hogy egy automata megcsinálja helyetted, előtte érdemes utána olvasni, mit is tartalmaz az adott frissítés.
2019. jún. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A roothoz a régi rom visszavételéhez nem sok köze van, sőt semmi sincs. A costum romot pedig nem tudom ki kezdte főzöttnek fordítani, de én személy szerint visszamennék az időben és adnék neki egy pofont :D És amúgy ha visszateszi a régi romot, az miért lenne főzött rom? Nagyon nem értesz hozzá.


Nem lehetetlen visszatenni, de aki még nem csinálta, az egyedül ne kezdjen hozzá. Főleg hogy android 8-al jött a rollback protection, ergo még bootloadert is lehet kell nyitni, ha érintett benne a telefonod. Ha mégis vállalkozó szellemű vagy akkor irány a telefonod xda developers fóruma :D


UI: Pontosabb infót azért nem tudtam adni, mert még a telefonod pontos típusát sem írtad le.

2019. jún. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt hiszem inkább hagyom és majd csak megszokom.
2019. jún. 26. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!