Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt valakinek Samsung A70...

Van itt valakinek Samsung A70 telefonja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez a telefon az új kiszemeltem, és tényleg, tökéletesnek tűnik. Viszont, olvastam véleményeket, és több helyen is írták, hogy nagyon sérülékeny, és hogy volt aki kis magasságból leejtette és ripityára tört. Tudom, hogy minden telefonnál előfordulhat, hogy leesik és széttörik, illetve nem is tervezem leejteni. Viszont szerintem mindenkinél előfordult már, hogy kicsúszott a kezéből a telefon. Igazából így nem annyira merem megvenni, mert félek, hogy rögtön összetöröm, arra pedig nincs pénzem. :D Szóval az érdekelne, hogy ha valamelyikőtőknek van ilyen telefonja, akkor milyen tapasztalatai vannak a törékenységével kapcsolatban? :)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jún. 27. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Mi lenne ha vennél rá tokot meg fóliát?
2019. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván veszek. De az még nem jelenti azt, hogy 100%-osan megvédi a telefont.
2019. jún. 27. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Van.
2019. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem törékenyebb más, hasonló kategóriájú telefonoknál.
2019. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Samsung A50-em van, szinte ugyanaz csak kisebb icipicit. Ez is nagy kijelzős, vékony ,törékeny, de tok és üvegfólia van rajta. Még soha nem ejtettem le, de vigyázok, hogy ne is forduljon elő. Nem csak az új samsungok ilyenek, az új huavei-ek is.


Ha azt szeretnél venni, vedd meg, ez ne tartson vissza attól, hogy nem veszed meg azért amit leírtál. Fólia, tok és nem leejteni, nem lesz gond.


Nyugodtan vedd meg.

2019. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. jún. 27. 13:31
 7/7 viki41 válasza:
Szia, nekem most esett le másodjára egy repedéssel lett több mint volt de se kép se semmi, érzékeli hogy ha töltőre rakom meg rezeg de semmi más... holnap szerviz :-)
2019. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!