Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S6-os telefonom egy...

Samsung S6-os telefonom egy ideje önnállósította magát, ha valaki hív hármat négyet kicseng, majd rögtön foglaltat jelez. Rém kínos, mert az ismerőseim azt hiszik kinyomom őket. Mi lehet ennek az oka, és hogyan lehet kiküszöbölni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 27. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
minden átirányítást törölj
2019. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Samsung Galaxy S III mini csinálta ezt, és azt gondoltam, hogy a túl lassú processzora miatt van. Mindenesetre tájékoztattam az ismerőseimet a hibáról, meg hogy hívjanak újra.


Egy hete van új telefonom, de azóta mindig épp előttem volt, hívtak, így nem derült ki, hogy tényleg a készülék volt-e a ludas, vagy még mindig fennáll-e a probléma.

2019. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs rajta semmilyen átirányítás!
2019. jún. 27. 17:42
 4/5 Wadmalac ***** válasza:
Ha nincs már rá új frissítés, ments le minden fontosat, majd gyári visszaállítás.
2019. jún. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😘
2019. jún. 28. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!