Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az összes típusú Xiaomi...

Az összes típusú Xiaomi okostelefonon van gyári védőfólia, és tok?

Figyelt kérdés
Bármelyiket is veszem, nem kell rá külön vásárolni?
2019. jún. 27. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ezt honnan veszed? Alapesetben egyik sem széria tartozék.
2019. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Szokott lenni rajta ilyen fólia. Szerintem az általában minden telefonon van. De ettől függetlenül kéne rá venni egy üvegfóliát, mert az a fólia nem csinál semmit.

A tok pedig attól függ, hol veszed. Van ahol alapból adnak mellé, de szerintem viszonylag kevés ilyen hely van.

2019. jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Az a fólia ami a telefonon van amikor kiveszed a dobozból, nem azért van rajta hogy azzal használd. :D

Azért van, hogy szállításkor ne sérüljön véletlenül sem.

2019. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az enyémhez volt egy fekete tok, egy ismerősöméhez is járt egy átlátszó. A barátnőméhez semmi ilyesmit nem küldtek. Változó.
2019. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nezd meg hol milyen tartozekokkal aruljak.

Nem mindenutt van ugyanaz a dobozban.

Vettem mar telefont neten ahol adtak fulest, foliat, tokot, autos toltot es meg 5 ezerrel olcsobb volt mind ugyanaz a telefon szolgaltatonal, de csak toltovel es a legvacakabb fulesekkel.

2019. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:

Eleinte a xiaomi tényleg pakolta a cuccot minden készüléke mellé.

De már kezdenek leszokni róla.

Még a csúcskategóriánál is.


Rájöttek, hogy anélkül is veszik. Ez van.


Meg kell nézni vásárlás előtt a csomag tartalmát és aszerint készülni.

2019. jún. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eddig amiket néztem videókat, mindhez volt, elég sokat megnéztem, ezért kérdeztem.
2019. jún. 28. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!