Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Nekem most egy Huawei p9 lite van nagyon jó meg lennék vele elégedve csak kevés rajta a tárhely.... iPhone-t annyira nem szeretnék mardnék a Huawei Samsung ilyesmi telefonomknál de bármit meghalgatok és nem annyira horror áron😁jó lenne ha hallanék érveket ellenérveket a telefon mellet és persze árát is és hogy milyen felhasználóknak ajánlott

Vagy saját tapasztalatot is.Bocsi a helyesírás hibákért és a nem megfelelő összeszedtlen fogalmazásér és hosszú is lett😁



2019. jún. 27. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Memóriakártya csodája...
2019. jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Samsung Galaxy A70

Bár hivatalosan csak középkategóriás telefon, de mégis elképesztő, amit összeségében tud!

Adreno 612 grafikus chip

6 GB RAM

32 MP főkamera teljes részletgazdagsággal, f/1.7 rekeszérték, szép képek, valósághű színárnyalatok

Szintén 32 MP szelfikamera

4K videófelvétel, 1080p pedig akár 240 fps-ben is!

128 GB tárhely + 512 GB bővíthetőség

3 kártyafoglalat (dual sim + microSD együtt)

4500 mAh akksi, akár 2-3 nap üzemidő

Kijelzőbe integrált ujjlenyomat-olvasó, B20, NFC, USB Type-C, FM rádió

És mindehhez képest az ára átlagban csak 100-120 ezer Ft körül van, pedig tökre új telefon, csak 2 hónapja van a piacon, mindenképp nagyon megéri!

2019. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.válaszoló próbáltam de köszi

2.válaszoló tyhuu nagyon köszönöm nagyon sokat segítettél❤️

2019. jún. 28. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Szia, nem tudom milyen árban nézelődsz, ezért leírom kategóriánként mi a legjobb választás (szerintem):

60 000 körül kapható a xiaomi redmi note 7, abszolút bajnok az árkategóriájában (nagy akksi, erős hardver, szép design, usb type c, és kapható 128GB al is (asszem))

90k körül Xiaomi mi 9 se (kicsit többért a mi 9) brutál hardver (legdurvább proci és gpu), elképesztő kamerák, nagy, szinte kávamentes kijelző (amibe nem mellesleg ujjlenyomatolvasó szenzor van), szintén nagy akksi gyorstöltéssel.

De hogy ne csak xiaomikat írjak, ott a samsungnak a a50 és a70 amit már az előttem lévő leírt. Huawei téren talán a p20 már alacsonyabb áron is elérhető, annak elég menő a kamerája, illetve honor téren ott a honor 10, ami egy elég jó telefon (árkategóriájában). Reméllem tudtam segíteni.

2019. júl. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ❤️❤️
2019. júl. 28. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!