Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb XIAOMI VS. XIAOMI?

Melyik a jobb XIAOMI VS. XIAOMI?

Figyelt kérdés

ez a XIAOMI 2C 20000mAh (Ez aluházban van?)


[link]


vagy pedig a 2S


[link]


Van még kinézve egy hama joy és ez a kettő xiaomi. Powerbank terén tényleg (de őszintén) olyan jó a(z) XIAOMI. Tapasztalatokat, illetve azt hogy melyik a jobb azt kérném. Köszönöm figyelmedet!!



2019. jún. 27. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Mi az, hogy melyik a jobbb? Az egyik dupla akkora kapacitású mint a másik. Ennyi a különbség.
2019. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
A Xiaomi powerbankek elég jók. Én egyébként a 20000 mAh-s powerbank mellé tenném le a voksom, mert avval jó pár alkalommal fel lehet tölteni egy telefont (persze ez attól is függ, hogy melyik telefonról van szó) De egyébként tényleg csak a kapacitásban van különbség.
2019. jún. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 És a 20000mAh az is aluházban van mint a 2S modell? Akkor elfelejthetem a hama, ASUS, APACER Aksikat szerinted (Ezek vannak a listámon am,ik szóba jöhetnek, 10000mAh mind :/)?
2019. jún. 27. 23:56
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 gondolok itt a minőségre (az előző irományomból kihagytam :/).
2019. jún. 27. 23:59
 5/8 A kérdező kommentje:
emagon kapok mellé kábelt?
2019. jún. 28. 00:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlen kell elfelejtened azokat. Nekem azokkal nincs tapasztalatom, de most neten nézve, esetleg még az ASUS. De lehet a másik kettő márka is jó, nem nagyon ismerem őket ilyen téren.

De egyébként pl. árukeresőn is a Xiaomi powerbankek a legfelkapottabbak, szóval szerintem avval biztos nem jársz rosszul. Meg az se utolsó, hogy bármelyik Xiaomi powerbanket választod, árban jobban kijössz mint más márkával.


Őszintén, nem tudom, hogy mit jelent az, hogy aluház. Lehet, hogy ez egy nagyon alap dolog, de én ezt a kifejezést még életemben nem hallottam. :D


Az, hogy az Emagon mit kapsz a termék mellé, mint tartozék, az mindig egy rejtény, ameddig nem kapod kézhez a terméket. :D Én pont tegnap rendeltem egy telefont onnan, de természetesen a tartozékokat ott se írja. Szóval nem tudom. Esetleg kérdezd meg.

2019. jún. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Oké, rájöttem, hogy mit jelent az aluház. :D

És sajnos fogalmam sincs, hogy abban van-e. :/

2019. jún. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

egy youtube kommentelő ezt írta:


"Hello, nekem is van egy ilyen MI 20000 mAh aksi, de csinaltam egy tesztet, teljesen lemeritettem, es USB volt merovel teszteltem mennyit is tol bele ha teljesen feltoltom es durvan 5 oras toltes utan nem egesz 7000 mAh allt meg a kapacitasmero. Szoval, szerintem kamu a 20 000 ... A masik 10 000 mAh-es pedig kb 5000 mAh kornyeken allt meg miutan talejesen feltoltodott... Ezzel nem azt akarom mondani hogy rosszak ezek a cuccok, igen is jominoseguek, csak engem zavar, hogy hulyitik a nepet vele..."


Ez valóban igaz volna?

2019. jún. 29. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!