Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S9-et vagy...

Samsung Galaxy S9-et vagy Samsung Galaxy Note 8-at érdemesebb vásárolni 2019-ben?

Figyelt kérdés

2019. jún. 28. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel sem jársz rosszul.
2019. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
S9 4gb ram, szerintem, ha kiadsz ennyit egy mobilért akkor legyen meg benne a 6gb,nekem amúgy note 8-van és annyira nem szeretem, egy éve van meg, mióta az one ui-ra lefrissült elég instabil lett, már alig várom, hogy a garancia lejárjon és tehessek rá egy rendes rendszert... Szóval s9 egy évvel több frissítés, kompakt forma, más különlegesebb szinek a Note 8 előnyei a 6gb ram a nagy kijelző és az s pen innentől rajtad a döntés, hogy neked mi a fontosabb...
2019. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2# szerintem csinálj egy factory-t azzal jobb lesz.
2019. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 alcapone386 válasza:
S9 plus ;) Ha számít a memória ebben 6 giga van. Akksi is nagyobb mint s9 ben. Én imadom. Note már más tészta. Kézbe kell fogni és utána tudsz dönteni. Nekem note már kényelmetlen volt.
2019. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem s9 van és ajánlani tudom. :)
2019. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!