Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi MI 9 SE vagy Samsung...

Xiaomi MI 9 SE vagy Samsung S8? Nagyjából egy árban vannak.

Figyelt kérdés

A MI 9 SE kb. 85 ezer újonnan(1 év garancia), az S8 is hasonló árban van használtan(3 hó garancia).

Mindkét telefon tetszik külsőre, az S8 vízálló, a Xiaomi nem. Melyiket választanátok és miért?


2019. jún. 28. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
S8 már elavultnak számít jó telefon de már nem éri meg megvenni, mert pl ez a Mi 9 SE tökéletes példa arra, hogy "van ilyen árban jobb telefon is"..
2019. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Én a Xiaomit. 6 GB RAM-os, a Samsung S8 pedig 4 GB RAM-os. És ár-érték arányban a Xiaomi jobban megéri. A kamerája nem tudom milyen a Samsungnak, de mivel nekem a kamera nem olyan fontos, ezért ez mindegy is. A vízállóság szintén nem fontos nekem.


Szóval szerintem a Xiaomi mindenhogy jobb vétel.

2019. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

"MI 9 SE kb. 85 ezer újonnan(1 év garancia), "


Valami sufni gsm-ből vennéd? A "bolti" garanciák szoktak 1 évesek lenni, ami kb semmit nem ér. Normális helyen 2 év gyári garancia jár.


Igaz használt telefont se vennék ennyi pénzért, hiába a 3 hónap garancia.


Ha neked a vízállóság a fontos, akkor vedd azt. Viszont ha már sufniban szét lett szedve, akkor ugrik a vízállóság.


Hogy én melyiket venném? Ha csak ez a két opció van, akkor a Xiaomi-t. (viszont csak gyártói garanciával.)

2019. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dik lepontoztak xdd
2019. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A Xiaominál(és máshol is) folyamatosan jönnek az új, jobbnál jobb ár/érték arányú készülékek, ezért megy le az ára. Jelenleg ~87 ezerért meg lehet venni magyar garanciával a 64 GB-os MI 9 SE-t.

Az S8 annó csúcskészülék volt, mindig is akartam magamnak egy olyan mobilt, de most a MI 9 SE is nagyon jó vétel lenne.

Még van néhány hetem a vasárlás előtt, szóval szívesen fogadnám a további válaszokat is. Köszönöm szépen a segítséget!

2019. jún. 28. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ettől jobban már mi sem könnyíthetjük meg a dolgodat. És ha nem értesz hozzá használtat nem vennék, sokat lehet rajta bukni.

2019. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még annyi, hogy a különbségek: az s8 vízálló, jobb képernyő felbontás (ami meríti az aksit + ha hasznát ne várj sokat), a mi9 se kamerája jobb, gyorsabban tölt, és nekem a miui kezelőfelület is jobban bejön mint a samsung one ui-ja, úgyhogy ha engem kérdezel akkor a Xiaomi mi 9se. Nem vennék egy 2+ éves használt telefont, remélem segítettem, sok sikert.
2019. jún. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2019. júl. 10. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!